Latviešu  English

Pateicība

LZRA ir saņēmusi pateicību no LR Finanšu ministrijas par dalību Eiro projektā:

Labdien cien. kolēģi,

Š.g. 17.jūnijā Ministru kabinetā tika izskatīts un atbalstīts noslēdzošais eiro projekta informatīvais ziņojums (pieejams šeit). Savukārt 18.jūnijā noritēja noslēdzošā Eiro projekta Vadības komitejas sēde, un jau tuvākajā laikā tiks sagatavoti un virzīti apstiprināšanai attiecīgi rīkojumi par Vadības komitejas pārraudzībā esošo darba grupu slēgšanu.

Ņemot vērā, cik daudz mēs kopā strādājām šajā projektā, vēlējos Finanšu ministrijas Eiro biroja vārdā teikt Jums lielu paldies par Jūsu personīgo ieguldījumu, par Jūsu atsaucību un par Jūsu atbalstu, kopā īstenojot tos jautājumus, kas bija vienlīdz svarīgi kā uzņēmējam, tā arī katram no mums kā patērētājam. Īpašs paldies par to atbalstu, ko saņēmām no Jums jau 2012.gadā, kad plecu pie pleca izveidojām brīvi pieejamas vadlīnijas, kuras šobrīd esam nodevuši arī mūsu kaimiņiem – lietuviešiem. Paldies Jums par to! Mums kopā izdevās nodrošināt raitu eiro ieviešanu Latvijā!

Lūdzam nodot pateicību arī pārējiem Jūsu kolēģiem, kuri bija iesaistīti šajā projektā.

Ar pateicību un patiesu cieņu,

D. Kalsone

--

Eiro projekta vadītāja

Latvijas Republikas Finanšu ministrija

http://www.eiro.lv

Starptautiskās organizācijas:

Accountancy Europe  The International Federation of Accountants  Lietuvos auditorių rūmai  Audiitorkogu

Valsts institūcijas:

Grāmatvedības un revīzijas politika Valsts ieņēmumu dienests Finanšu un kapitāla tirgus komisija Valsts kaseValsts kontroleLatvijas Republikas Prokuratūra

Latvijas organizācijas:

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera    Latvijas Darba devēju konfederācija  
 

Sadarbības partneri:

logo4 Latvijas Republikas grāmatvežu asociācija