Latviešu  English

Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš atzinīgi novērtē zvērinātu revidentu profesiju

2015. gada 14. janvārī LR Valsts prezidents A. Bērziņš bija uzaicinājis uz tikšanos Mengalvju namā LZRA vadību, lai pārrunātu tās aktualitātes, kas skar finanšu jomu, tai skaitā zvērinātu revidentu darbību. LZRA pārstāvēja valdes priekšsēdētāja S. Vilcāne, valdes priekšsēdētājas v-ce I. Latimira un LZRA izpilddirektore A. Mihejeva. Sarunās tika apspriests Gada pārskatu likuma projekts un LZRA viedoklis par tām normām, kuras būtu nepieciešams saglabāt jaunajā likumā. Valsts prezidents A. Bērziņš atbalstīja viedokli, ka izmaiņām grāmatvedību regulējošajos tiesību aktos, tāpat kā pieņemot citus politiskus lēmumus, jābalstās uz rūpīgu situācijas analīzi un ietekmes izvērtēšanu.  

Vienlaicīgi tika pārrunāti jautājumi par valsts un pašvaldību uzņēmumu revīziju un LZRA sadarbību ar Valsts kontroli, citām ministrijām un valsts institūcijām. Piemiņai par šo tikšanos Valsts prezidents A. Bērziņs aicināja kopīgi nofotografēties, lai saglabātos vēsturei kopīgā fotogrāfija ar Prezidenta kunga autogrāfu.

LZRA izpilddirektore Anita Mihejeva

Starptautiskās organizācijas:

Accountancy Europe  The International Federation of Accountants  Lietuvos auditorių rūmai  Audiitorkogu

Valsts institūcijas:

Grāmatvedības un revīzijas politika Valsts ieņēmumu dienests Finanšu un kapitāla tirgus komisija Valsts kaseValsts kontrole

Latvijas organizācijas:

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera    Latvijas Darba devēju konfederācija  
 

Sadarbības partneri:

logo4 Latvijas Republikas grāmatvežu asociācija